Polecamy

Muzyczne rejsy po Mazurach
mistrzostwa skierniewic w sportowym ratownictwie wodnym
Poniedziałek, 20 Kwietnia 2015

W dniu 19 kwietnia 2015 r. ekipa Okręgowego WOPR w bardzo okrojonym składzie wystąpiła na Mistrzostwach Skierniewic w Sportowym Ratownictwie Wodnym. Już w pierwszej konkurencji w kategorii junior młodszy - holowanie manekina na dystansie 50m brązowy medal zdobył Filip Rylski. Tuż za Filipem uplasował się Jakub Nowakowski. To był bardzo udany dzień Zuzi Nowakowskiej startującej w kategorii młodzik. Na dystansie 50m w konkurencji holowanie manekina w płetwach zdobyła srebrny medal. Powtórzyła ten wynik w konkurencji holowanie manekina na dystansie 50m i wywalczyła puchar w wieloboju ratowniczym za drugie miejsce w kategorii młodzik. Zuzia Chylak zdobyła brązowy medal w konkurencji holowanie manekina na dystansie 50m. Tuż za Zuzią przypłynęła Ania Sokołowska zajmując 5-te miejsce. Z kolei Jakub Franciszewski w obydwu startach pokazał się z dobrej strony zajmując odpowiednio 8 i 10 miejsce.

Gratulujemy wyników i życzymy wytrwałości na treningach!