XXIX Maraton Pływacki za nami

Kolejny Maraton Pływacki im. Pawła Pioruna i pamięci Marcina Kaźmierskiego za nami. Mamy nadzieję, że zawodnicy, którzy licznie przybyli do Rawy Mazowieckiej, aby zmierzyć się z wodami naszego Zalewu Dolna wrócą do nas na jubileuszową edycję, która już za rok. A tymczasem przedstawiamy Wam wyniki Maratonu, w którym udział wzięło aż 56 osób.

WYNIKI MARATONU PŁYWACKIEGO: 
U-8 dziewcząt 100 m
I Alicja Pietrzyk – 2:59’24

U-10 dziewcząt 200 m
I Liliana Kalisiak – 3:36’99
II Klaudia Kuba – 4:54’08
III Jadwiga Łysoniewska – 6:23’17

U-12 dziewcząt 500 m
I Kaya Polański – 8:43’03
II Hanna Galińska – 8:51’30
III Maja Goszczyńska –8:53’24

U-12 chłopców 500 m
I Stanisław Krzemień – 8:03’26
II Michał Motylewski – 9:17’21
III Jan Pocentek – 10:14’20

U-14 dziewcząt 500 m
I Roxana Mydłowska – 8:09’08
II Maria Pietrzyk – 8:14’49
III Małgorzata Budziewska – 9:02’14

U-14 chłopców 500 m
I Maciej Pietrzak – 9:39’90
II Maciej Łysoniewski – 9:48’98

U-16 dziewcząt 1000 m
I Oliwia Zakrzewska – 13:15’45
II Weronika Lesiak – 13:28’83
III Oliwia Kłos – 14:29’86

U-16 chłopców 1000 m
I Bartek Karwat – 12:33’08
II Sebastian Głowacki – 12:54’56
III Jan Kumanowski – 13:04’66

OPEN kobiet 2000 m 
I Joanna Świderska – 27:40’85
II Zuzanna Wolniewicz – 35:56’49
III Magdalena Ciołak – 39:28’14

OPEN mężczyzn 3000 m
I Gena Anzin – 38:36’84
II Przemysław Aptapski – 1:02:31
III Mariusz Wołk – 1:04:09

MASTERS kobiet 1000 m
I Ewelina Iskierka – 22:06’25
II Alicja Rowińska – 25:49’38
III Agnieszka Piorun – 29:34’93

MASTERS mężczyzn 2000 m
I Michał Głowa – 32:17’84
II Karol Zieliński – 32:20’19
III Marek Łukaszewski – 33:05’52

Dziękujemy nie tylko uczestnikom i kibicom, ale również Miastu Rawa Mazowiecka za wspólne zorganizowanie wydarzenia, OSiRowi za niezmienną pomoc, firmie RM PLUS za zabezpieczenie medyczne na lądzie, Tarasowi Robinson za napełnienie brzuchów zawodnikom, naszym patronom medialnym za mówienie o nas: serwisowi eRawa.pl, Radio Victoria i Radio RSC. Nie zapominamy też o naszych ratownikach, którzy czuwali na wodzie i oczywiście naszych Sponsorach, którzy licznie wsparli naszą imprezę: 
– PROCAD
– Verbena Centrum Medyczne
– Eskulap Apteka
– Verbena Apteka
– YOFC
– Food Service
– BHP Sylwia Jakubowska 
– Pracownia Mebli Jakubowscy
– PSB IZOL-BUD MRÓWKA
– Brico Marche
– TelePremium
– Salon Rowerowy Team
– Vitacolloids.pl
– Bliss
– Solo24.pl

Zdjęcia z imprezy wykonał serwis eRawa.pl i znajdziecie je w naszej galerii.